Praca

Szczęsny-Zjawiony Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów w Zawierciu i Dąbrowie Górniczej

poszukuje osoby na stanowisko Diagnosty Samochodowego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Właściwe wykonywanie badań technicznych samochodów
  • Prawidłowe rozliczanie i fakturowanie świadczonych usług
  • Rzetelne i odpowiednie monitorowanie i rozliczanie raportów
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy, utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń
  • Rozliczanie i dbanie o odpowiednią relację z klientami w powiązaniu z warsztatem samochodowym

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnych uprawnień diagnosty
  • Znajomość obsługi urządzeń diagnostycznych
  • Znajomość obsługi komputera
  • Odpowiedzialność i uczciwość
  • Wysoka kultura osobista
  • Dbałość o stanowisko pracy i kontakt z klientem
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres email:

ml@szczesny-zjawiony.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Szczęsny – Zjawiony AUTORYZOWANY SERWIS FIATA w Zawierciu i Dąbrowie Górniczej

poszukuje osoby na stanowisko Pracownika Biura Obsługi Klienta Serwisu.

Obowiązki:

  • obsługa klientów serwisu samochodowego, przyjmowanie i wydawanie samochodów,
  • informowanie klienta o stanie naprawy, rozliczanie, obsługa importu części zamiennych,
  • wspieranie obsługi importu części zamiennych, nadzorowanie i kontrola jakość i terminowości wykonywanych napraw,
  • wspieranie działu marketingu części zamiennych, odbiór i dostawa samochodu z serwisu zewnętrznego,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku serwisu w kontaktach z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • preferowane techniczne oraz prawo jazdy kat. B.
  • mile widziane jest doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
  • wiedza techniczna z zakresu motoryzacji,
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • znajomość procedur handlowych,
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej,
  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole.