Serwis i Likwidacja szkód

Skontaktuj się z nami:

DĄBROWA GÓRNICZA
Janusz Koclęga
Wojciech Grajdek
tel. 32 268 27 77
serwisdg@szczesny-zjawiony.com.pl
pon – pt od 8.00 do 17.00
Janusz KoclęgaWojciech Grajdek
ZAWIERCIE
Jarosław Sobota
Mariusz Ławniczak
tel. 32 672 75 41
serwis@szczesny-zjawiony.com.pl
pon – pt od 8.00 do 16.00
Jarosław SobotaMariusz Ławniczak

Oferowane usługi

Nasi wysoko wykwalifikowani technicy zapewniają profesjonalną obsługę, dzięki której zadbamy o Twój szybki powrót na drogę. Nasz punkt dealerski oferuje liczne usługi, aby zapewnić optymalne funkcjonowanie Twojego pojazdu:

  • Przeglądy okresowe i wymiana olejów, filtrów, pasków rozrządu, klinowych i wielorowkowych, tarcz i klocków hamulcowych, płynów chłodzących, płynu hamulcowego, elementów zawieszenia, elementów układu kierowniczego,
  • Usługi mechaniczne: naprawa zawieszeń, naprawa układów hamulcowych, wykonywanie przeglądów, wymiana sprzęgła, naprawa i wymiana układu wydechowego,
  • Diagnostyka i naprawa klimatyzacji samochodowych,
    i wiele, wiele innych usług. Zobacz nasze aktualne promocje posprzedażowe, a następnie umów się na spotkanie, zadzwoń lub odwiedź nasz punkt dealerski już dziś w mieście Dąbrowa Górnicza i Zawiercie.
  • Serwis, sprzedaż i wymiana opon,
  • Naprawy blacharsko – lakiernicze, centrum zgłaszania i likwidacji szkód komunikacyjnych, bezgotówkowe rozliczanie napraw, bezpłatne holowanie uszkodzonego pojazdu do naszego serwisu, oględziny odholowanego pojazdu przez rzeczoznawcę na miejscu, gwarancja na naprawę przy zastosowaniu oryginalnych części zamiennych, z zachowaniem gwarancji fabrycznej, wszystkie formalności związanych z obiegiem dokumentów pomiędzy ubezpieczycielem a serwisem na miejscu, samochód zastępczy na czas trwania naprawy

Udzielamy gwarancji na przeprowadzone naprawy i wykorzystane do nich części zamienne.

Promocje Serwisowe

Promocja opon i kół zimowych !

Szanowna Klientko! / Szanowny Kliencie!

Zimowe opony wykonane są z bardziej elastycznej gumy i mają większą głębokość bieżnika od opon letnich. W rezultacie – gdy temperatura spada poniżej 7°C – opony zimowe zachowują się na drodze zdecydowanie lepiej, zapewniając wysoką przyczepność na mokrej i śliskiej nawierzchni. Decydując się na opony zimowe na oryginalnych felgach Mopar, zapewniasz bezpieczeństwo sobie i innym. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama opon i kompletnych kół zimowych w promocyjnych cenach –

JUŻ OD 335 zł
KOMPLETNE KOŁO ZIMOWE*
*opona zimowa Dębica 175/65R14 na 14″ obręczy stalowej MOPAR

JUŻ OD 165 zł
OPONA ZIMOWA**
** opona zimowa Dębica Frigo 2 175/65R14

Mopar® to oficjalny partner serwisowy marki Fiat, który dbając o bezpieczeństwo swoich Klientów, oferuje tylko opony renomowanych producentów i najwyższej jakości oryginalne felgi. Odwiedź dealera marki Fiat i zapoznaj się z ofertą kompletnych kół i opon zimowych. Nasi eksperci serwisowi są zawsze do Twoich usług.  szczegóły u dealerów marki Fiat.

Pozimowa kontrola samochodu!

Szanowna Klientko! / Szanowny Kliencie!

Czy wiesz, że amortyzatory, hamulce i opony wspólnie tworzą tak zwany „trójkąt bezpieczeństwa”, który ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy? Wykonaj kontrolę tych podzespołów Twojego samochodu, aby po okresie trudnych warunków drogowych w sezonie zimowym, mieć pewność, że w dalszym ciągu podróżujesz bezpiecznie. Umów się na wizytę u Dealera Fiat i skorzystaj z promocyjnych cen na Oryginalne amortyzatory, a także innych atrakcyjnych ofert.

Dowiedz się więcej

Mopar® to oficjalny partner serwisowy marki Fiat oferujący najwyższej jakości Oryginalne części zamienne i usługi. Przyjedź do Autoryzowanego Dealera, gdzie nasi eksperci serwisowi przeprowadzą profesjonalną kontrolę Twojego samochodu po sezonie zimowym. Teraz dodatkowo możesz skorzystać z promocyjnej oferty na Oryginalne amortyzatory!

Imię*

Nazwisko*

Firma

Licznik przebiegu

Rok

Numer rejestracyjny

Numer telefonu*

Adres e-mail*

Punkt dealerski

Treść wiadomości

Wypełniając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Szczęsny-Zjawiony Sp. z o. o. w celu realizacji zamówienia jak również w celach marketingowych. Dane są chronione zgodnie z ustawą 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.)
*pola obowiązkowe

Godziny otwarcia serwisu
Poniedziałek 8-17
Wtorek 8-17
Środa 8-17
Czwartek 8-17
Piątek 8-17
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Godziny otwarcia serwisu
Poniedziałek 8-16
Wtorek 8-16
Środa 8-16
Czwartek 8-16
Piątek 8-16
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte