Blacharnia – lakiernia

Naprawiliśmy setki pojazdów

Dział blacharsko-lakierniczny serwisu Szczęsny-Zjawiony zajmuje się naprawami nadwozi pojazdu, czyli metalowymi elementami karoserii i ich powłoką lakierniczą. Dodatkowo wymieniamy szyby samochodowe oraz plastikowe zderzaki i lusterka. Trafiają do nas pojazdy po kolizjach i wypadkach. Blacharnia naprawia lub wymienia uszkodzone elementy pojazdu, a lakiernia dobiera i nanosi odpowiedni lakier samochodowy.

Kompleksowa
naprawa

Doradca serwisowy ustala z klientem zakres, koszt i czas trwania naprawy. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem profesjonalnie poprowadzą naprawę Twojego samochodu tak, by Twój samochód szybko wrócił na drogę.

Zdarza się, że wypadek uszkodził również elementy wewnętrzne auta, tj. wahacze kół czy radio. Nie musisz odwiedzać kilku serwisów! Pracownicy Szczęsny-Zjawiony zajmą się naprawą kompleksowo, we współpracy z działem mechanicznym. Jeżeli uszkodzenie Twojego pojazdu było tak rozległe, że policja zatrzymała dowód rejestracyjny, to na naszej Stacji Kontroli Pojazdów wykonamy niezbędne badanie techniczne. Na podstawie zaświadczenia wystawionego przez SKP odzyskasz dokumenty swojego auta.

Serwis blacharsko-lakierniczy Szczęsny-Zjawiony

Zawierciu, przy ulicy Wojska Polskiego 48, obok stacji benzynowej Bliska.

Zajmiemy się
Twoją dokumentacją

Jeśli chciałbyś rozliczyć szkodę komunikacyjną z OC sprawcy lub swojego AutoCasco, pomogą Ci w tym pracownicy serwisu Szczęsny-Zjawiony. Wiemy, że załatwianie takich spraw jest czasochłonne i często nie przynosi oczekiwanych efektów. Jeśli Twoim priorytetem jest jak najszybciej naprawić swój samochód i nie zajmować się dokumentami, zleć to nam! Bezpłatnie zgłosimy za Ciebie szkodę w odpowiednim Towarzystwie Ubezpieczeniowym, wypełnimy i zgromadzimy dokumentację oraz rozliczymy się bezgotówkowo z Ubezpieczycielem.

Chętnie współpracujemy klientami idywidualnymi, firmami, opiekunami flot pojazdów i leasingodawcami. Zajmujemy się samochodami osobowymi i dostawczymi wszystkich marek. Na wszelkie naprawy oraz części udzielamy gwarancji serwisowej!

Godziny Pracy

  • Poniedziałek: 8:00 - 18:00
  • Wtorek: 8:00 - 18:00
  • Środa: 8:00 - 18:00
  • Czwartek: 8:00 - 18:00
  • Piątek: 8:00 - 18:00
  • Sobota: 8:00 - 14:00
  • Niedziela: Zamknięte

EM Zjawiony 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja BePerfect

Masz pytania?