Mechanika pojazdów samochodowych

Nasza Oferta

Jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących się naprawami samochodów.

Zaufaj rzetelnym
serwisom

Naprawiamy samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek.
Klient umawia się na konkretną godzinę, na czas naprawy oferujemy do dyspozycji klimatyzowaną poczekalnię z WiFi i TV a w razie czego auto zastępcze na czas naprawy. Najpierw wyceniamy potem naprawiamy z gwarancją na usługę. Umożliwiamy naprawy na oryginalnych częściach lub zamiennikach. Dysponujemy wszystkimi narzędziami do napraw samochodów z długoletnią kadrą pracowników obsługujących auta na 10 stanowiskach naprawczych.

Oddając samochód do warsztatu, warto najpierw sprawdzić opinię na jego temat, popytać znajomych, zajrzeć do internetu, bo przecież każdy chciałby mieć w 100% sprawne auto. Auto oddajemy tam nie tylko w powodu awarii, jaka w nim nastąpiła. Zdarzają się również sytuacje, że trzeba oddać samochód na rutynową wymianę paska rozrządu, oleju, filtrów itd.

Wykwalifikowana
kadra pracowników

4 mechaników i 2 elektroników samochodowych szkolonych na bieżąco jest w stanie sprawdzić, doradzić i naprawić auto, abyś mógł bezpiecznie wraz ze swoją rodziną z niego korzystać. Jeśli zdecydujesz się na zakup samochodu używanego powierz nam sprawdzenie, abyś był pewien co kupujesz.

Większość z nas w tych czasach posiada już prawo jazdy i znaczna część również i samochód. Wszystko jest pięknie do momentu, aż nagle w samochodzie dojdzie do awarii, której nie będziemy potrafili usunąć sami.

W takim przypadku jedynym ratunkiem dla nas może okazać się serwis samochodowy, który bez problemu usunie powstałą w samochodzie usterkę. Mechanika pojazdów samochodowych stała się w obecnych czasach popularnym kierunkiem wybieranym w szkołach średnich.

Godziny Pracy

  • Poniedziałek: 8:00 - 18:00
  • Wtorek: 8:00 - 18:00
  • Środa: 8:00 - 18:00
  • Czwartek: 8:00 - 18:00
  • Piątek: 8:00 - 18:00
  • Sobota: 8:00 - 14:00
  • Niedziela: Zamknięte

EM Zjawiony 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja BePerfect

Masz pytania?