Komis

Nowoczesny komis samochodowy

Użytkownicy pojazdów osobowych niejednokrotnie zainteresowani są kupnem pojazdów osobowych. Wiąże się to przede wszystkim z możliwością kupienia konkretnego modelu auta w niższej cenie. Dlatego jest to rozwiązanie korzystne tak samo dla przedsiębiorców jak również osób prywatnych. Sporym atutem komisu jest dostęp do nowych modeli aut, co pozwala klientom na zakup pojazdu wysokiej jakości w przystępnej cenie. Samochody sprzedawane w komisie posiadają gwarancje, a dodatkowo kupujący ma u nas możliwość sprawdzenia samochodu przed zakupem.

Sprawdź nas na Otomoto

Samochody komisowe
wysokiej jakości

Komis to działalność, której celem jest sprzedaż używanych samochodów. Celem zapewnienia jak sprzętu jak najwyższej jakości, wszelkie pojazdy poddawane są wstępnej kontroli, celem stwierdzenia ich ewentualnego zużycia i defektów. To gwarancja dla klienta, iż kupno samochodu nie będzie wiązać się z dodatkowymi kosztami, dotyczącymi wymiany części.

Pracownicy komisu chętnie udzielają wszelkich informacji technicznych na temat danego auta, co pozwala na uzyskanie wymiernych informacji i ułatwia dokonanie wyboru. Działalność tego typu wiąże się także ze skupem pojazdów. Dlatego osoby zainteresowane sprzedażą auta mogą umówić się na spotkanie celem ustalenia szczegółów transakcji. Najczęściej auta poddawane są wstępnym badaniom, aby ocenić poziom zużycia poszczególnych części i na tej podstawie wykonać wyceny. 

Dlaczego warto
kupować w komisie?

Każdej firmie zależy na dobrej renomie. Poprzez promocję marki, właściwe podejście do klientów, a przede wszystkim oferowanie wysokiej jakości usług buduje się markę godną zaufania. Dlatego oferowane w komisie pojazdy oraz ceny są adekwatne do poszczególnych pojazdów.

Dodatkowo klienci zyskują pewność transakcji, a także możliwość szybkiego załatwienia wszelkich formalności, związanych z formalnościami, jakich trzeba dopełnić podczas kupna/sprzedaży oraz rejestracji auta. Atutem jest także szeroki wybór pojazdów. Można znaleźć modele, które świetnie nadają się na pierwszy samochód, posiadają wszelkie systemy bezpieczeństwa, ale również bardziej wymagający klienci otrzymają ofertę godną uwagi.

Godziny Pracy

  • Poniedziałek: 8:00 - 18:00
  • Wtorek: 8:00 - 18:00
  • Środa: 8:00 - 18:00
  • Czwartek: 8:00 - 18:00
  • Piątek: 8:00 - 18:00
  • Sobota: 8:00 - 14:00
  • Niedziela: Zamknięte

EM Zjawiony 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja BePerfect

Masz pytania?