Detailing

Wiele możliwości
w jednej cenie

Powierzając swój pojazd ekspertom chcesz mieć pewność, że zajmą się nim w bezpieczny sposób.
Nasz zakład to właśnie takie miejsce.
Działamy z rozwagą i profesjonalizmem.

Kontakt

Skuteczny detailing

My Polacy miłość do samochodów mamy we krwi. Auto, niezależnie od jego wieku, ilości wcześniejszych właścicieli, czy wartości, nie jest dla nas tylko środkiem przemieszczania się, ale także wizytówką, zaworem bezpieczeństwa, a czasami wręcz najbliższym przyjacielem. Właśnie dlatego auto detailing jest tak ważny.

Pojazd to długoterminowa inwestycja, której należy zapewnić odpowiednie warunki do rozwoju. Myjnia bezdotykowa nie zawsze zapewnia odpowiednią pielęgnację. Na pewno dużo dokładniejsza jest myjnia ręczna z doświadczoną obsługą i pakietem usług dodatkowych.

Łączymy w sobie szereg zalet

Bezpieczeństwo

dzięki możliwości użytkowania nowoczesnego sprzętu i posiadania sprawdzonych procedur, proces czyszczenia, woskowania i polerowania zapewnia brak skutków ubocznych oraz zarysowań powierzchni karoserii.

Dokładność

używanie myjni bezdotykowej pozwala na spłukanie pojazdu wodą pod ciśnieniem, która nie usuwa wszystkich zabrudzeń. Aby pozbyć się twardych śladów i głębszych plam należy użyć specjalistycznych środków czystości. Inny preparat używa się do felg, karoserii, a jeszcze kolejny do szyb. Ważne jest, aby tych opcji nie mylić, bo można uszkodzić element swojego ukochanego pojazdu. Rozumiemy, że nie każdy jest specjalistą od wszystkiego, dlatego warto powierzyć swój pojazd ekspertom w swojej dziedzinie.

Kompleksowość

Auto Detailing to nie tylko zewnętrzna pielęgnacja, ale także szereg usług dodatkowych, takich jak korekta lakieru, wyciąganie wgnieceń, ręczne woskowanie czy czyszczenie wnętrza.

Auto Detailing -
wiemy jak to robić

Nasz Auto Detailing to strefa pielęgnacji samochodu, która zapewnia najwyższej klasy środki czystości i pielęgnacji oraz kompetentny personel. Zrealizowaliśmy wiele zleceń, co gwarantuje bezpieczeństwo przeprowadzenia zabiegu. W trosce o komfort naszych klientów, oferujemy możliwość rezerwacji wizyt przez telefon czy kontakt wirtualny. Wszelkie formalności ograniczamy do absolutnego minimum.

O nas

Godziny Pracy

  • Poniedziałek: 8:00 - 18:00
  • Wtorek: 8:00 - 18:00
  • Środa: 8:00 - 18:00
  • Czwartek: 8:00 - 18:00
  • Piątek: 8:00 - 18:00
  • Sobota: 8:00 - 14:00
  • Niedziela: Zamknięte

EM Zjawiony 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja BePerfect

Masz pytania?