O nas

Szczęsny-Zjawiony

Serwis samochodów osobowych i dostawczych WSZYSTKICH MAREK ( autoryzacja Fiat i Fiat Profesjonal ). Bezgotówkowe naprawy blacharsko – lakiernicze. Auto Laweta. Auto Detailing. Samochody zastępcze. SKP. Samochody używane z gwarancją.

Jesteśmy rzetelną i profesjonalną firmą sprzedającą i naprawiającą auta klientom od 30 lat.

Serwis Szczęsny-Zjawiony dla wygody swoich Klientów oferuje szereg usług. Cokolwiek spotka Cię na drodze, możesz na nas liczyć!

Kontakt

Serwis samochodów osobowych i dostawczych

Zajmujemy się naprawami mechanicznymi samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Wykonamy dla Ciebie wymianę opon, ustawimy zbieżność, napełnimy klimatyzację i naładujemy samochód elektryczny Usuniemy wszelkie usterki układów hamulcowych, wydechowych i kierowniczych oraz silników, sprzęgieł i skrzyń biegów. Szczegółowych informacji udzielą nasi długoletni Doradcy Serwisowi.

Posiadamy autoryzację dealera Fiat i Fiat Professional – wykonujemy przeglądy gwarancyjne aut marki Fiat. Na wszelkie usługi i użyte części oferujemy gwarancję serwisową.

Należymy do sieci Qserwis

Bezgotówkowe naprawy blacharsko-lakiernicze

Dział blacharsko-lakierniczy zajmuje się likwidacją szkód komunikacyjnych z OC sprawcy lub AutoCasco. Naprawiamy samochody osobowe i dostawcze, kompletujemy niezbędną dokumentację oraz rozliczamy się bezpośrednio z Ubezpieczycielem.

Należymy do sieci naprawczej czołowych firm Ubezpieczeniowych Pzu , Warta , Generali etc.

Stacja kontroli pojazdów

Wykonamy wszelkie przeglądy rejestracyjne, okresowe i badania techniczne. Wydajemy niezbędne dokumenty. Czas trwania przeglądu jest zależny od typu pojazdu, lecz zwykle zajmuje nam około 30 minut. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00, a w sobotę od 8:00 do 14:00.

Komis samochodów używanych z gwarancją

Oferujemy sprawdzone używane auta osobowe i dostawcze różnych marek w szerokim przedziale cenowym. Nasi sprzedawcy znajdą dla Ciebie pojazd, którego szukasz. Sprawdź naszą ofertę na Otomoto:

Samochody zastępcze

Na czas wykonania powyższych usług możesz zarezerwować u nas samochód zastępczy osobowy lub dostawczy O dostępność i koszt zapytaj Doradcę, który zajmuje się Twoim autem.

Auto laweta

W razie awarii lub wypadku, nasza laweta pozostaje do Twojej dyspozycji.

Auto detailing

W dziale detailingu zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem, renowacją i konserwacją samochodów. W trakcie zleconej usługi we wnętrzu auta zadbamy o dokładne czyszczeni elementów tapicerowanych, podsufitki, deski rozdzielczej i wszelkich elementów plastikowych czy metalowych. Zewnętrzna część pojazdu nabierze blasku dzięki profesjonalnemu myciu, polerowaniu i woskowaniu. Naniesione w trakcie usługi preparaty oraz polerowanie, usuną drobne rysy i niedoskonałości lakieru Twojego auta.

Masz pytania?

  Godziny Pracy

  • Poniedziałek: 8:00 - 18:00
  • Wtorek: 8:00 - 18:00
  • Środa: 8:00 - 18:00
  • Czwartek: 8:00 - 18:00
  • Piątek: 8:00 - 18:00
  • Sobota: 8:00 - 14:00
  • Niedziela: Zamknięte

  EM Zjawiony 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja BePerfect

  Masz pytania?